U bent hier

Home

Ons team

Onze mensen staan u graag met raad en daad bij in uw keuze van de juiste bakstenen, dakpannen en bestrating. Daarom geven wij ze graag een gezicht.

Bilthoven    
Michiel van der Kaay
Commercieel manager Kooy
Michiel van der Kaay
E m.vanderkaay@kooy.nl
T 06 51 11 30 47
Wim Beekhuis
Accountmanager/ acquisiteur
Wim Beekhuis
E w.beekhuis@kooy.nl
T 06 22 93 75 82
Robert van Beerschoten
Accountmanager/ acquisiteur
Robert van Beerschoten
E r.vanbeerschoten@kooy.nl
T 06 22 05 49 37
     
Thom van Hesteren
Accountmanager/ acquisiteur
Thom van Hesteren
E t.vanhesteren@kooy.nl
T 06 51 09 50 58
Albert de Kruijf
Accountmanager/ acquisiteur
Albert de Kruijf
E a.dekruijf@kooy.nl
T 06 22 81 50 10
 
     
Jeroen Malestein
Binnendienst/ Logistiek medewerker 
Jeroen Malestein 
j.malestein@kooy.nl
Diederich van der Koogh
Binnendienst/ Logistiek medewerker
Diederich van der Koogh
E d.vanderkoogh@kooy.nl
Peter Yperlaan
Binnendienst/ Logistiek medewerker
Peter Yperlaan
E p.yperlaan@kooy.nl
     
Reino Plug
Showroom- en magazijnmedewerker
Reino Plug
E r.plug@kooy.nl
Pauline Rozestraten
Administratief medewerker
Pauline Rozestraten
E p.rozestraten@kooy.nl
Helene Koning
Debiteurenbeheer
Helene Koning
E h.koning@kooy.nl
     
Capelle a/d IJssel    
Henri Beekhuis
Vestigingsmanager Capelle a/d IJssel
Henri Beekhuis
E h.beekhuis@kooy.nl
T 06 51 78 96 57
Guido Ruiter
Accountmanager/ acquisiteur
Guido Ruiter
E g.ruiter@kooy.nl
T 06 51 60 47 86
Wilco Huigen
Productmanager Hellende daken
Wilco Huigen
E w.huigen@kooy.nl
T 06 53 87 92 95
     
Best    
Ton van de Sande
Vestigingsmanager Best
Ton van de Sande
E t.vandesande@kooy.nl
T 06 13 39 64 94
Edwin Hendriks 
Accountmanager/ acquisiteur 
Edwin Hendriks 
e.hendriks@kooy.nl 
T 06 83 53 29 58